שירותי תחזוקת מחשבים נועדו להציל מצבים קשים שבהם המחשב נתקע או המעבד עושה בעיות כמה דקות לפני פגישה חשובה. פתאום המעבד עושה בעיות, האינטרנט מסרב להתחבר או שהכל עובד בצורה מאוד איטית ומתסכלת, ובמקרים קיצוניים אפילו המחשב לא נדלק, המקלדת מסרבת להתחבר, ועוד רעות חולות שכולנו חווינו בנקודה מסוימת.

שירותי תחזוקת מחשבים של אפגריידטק יעזרו לכם לפתור ולהקל על המצב ברגעי האמת. יש לכם פרזנטציה שמתקרבת בצעדי ענק? יש לכם לו"ז שכולל עשרות משימות? הפרוייקט שעבדתם עליו משך ימים על גבי ימים מונח לו על גבי המחשב ואתם פשוט לא יכולים להשיג אותו? כולנו היינו במצב הזה.

תחזוקת מחשבים לעסקים

 אם בחברה בה אתם עובדים יש מחשבים, אתם זקוקים לצוות מוביל ומומחה שמבין את כל מה שצריך בעולם תחזוקת מחשבים. גם למחשב החזק ביותר, כמו לכל מוצר, קיים אורך חיי מדף. לרוב מדובר במספר שנים, אשר גם בהן עלולות להופיע תקלות כאלה ואחרות.  בין אם מדובר במחשב אישי, או במערכת מחשוב שלמה של עסק או חברה, אנו מאחסנים על המחשבים שלנו קבצים ומסמכים רבים וחשובים, בסדר מסוים שמוכר ונוח לנו. לעיתים, המחשב מכיל פרטים רבים לגבינו ולמעשה, מהווה חלק משמעותי ובלתי נפרד מחיינו.

ובכן, זה אף פעם לא נעים כשהמחשב מתחיל "לזייף". תקלות אינן בוחלות באמצעים – הן יגיעו בזמן לא מתאים ומכיוון לא צפוי, ישביתו את המחשב וביחד איתו גם אותנו. אז כשזה יקרה, כדאי להיות מוכנים. לא תרצו להתחיל את תפעול התקלה מאפס. בכל פעם שבה המחשב מתקלקל, לא תרצו להתחיל מאפס את התפעול של הסיטואציה.

מה כולל שירות תחזוקת מחשבים?

תחזוקת מחשבים היא שירות בסיסי וחיוני עבור כל חברה ועסק. היא כוללת את מיטב המומחים התחום, ערוכים ומוכנים לנטר ולפתור עבורכם כל תקלה בקלות ובמהירות, לשמור את המחשוב לכם מתפקד ואת העבודה שוטפת. כשמדובר בתקלה הפוגעת בתפקוד של עסק, אין מקום לניסוי וטעייה. לא ניתן להסתמך על עצה מהחבר או על חיפוש פיתרון באינטרנט – העסק שלכם זקוק למענה כאן ועכשיו.

לכן, אפגריידטק מציעים לכם את שירות תחזוקת מחשבים, שרתים וציוד קצה. השירות כולל עדכון שוטף של מערכות ההפעלה, הגנה מפני וירוסים ופריצות, ניקוי המחשב מקבצים מיותרים, טיפול בתקלות ועוד.
השירות מאפשר מענה ישיר ומיידי עבור כל בעיה שנוצרת וטיפול מהיר ויעיל בה, בין אם באמצעות הגעת טכנאי פיזית או באמצעות השתלטות על המחשב מרחוק.

בנוסף, תוכלו לקבל דרכינו מענה בכל הנוגע לגיבוי קבצים ונתונים חשובים, טיפים בנושא מערכות מידע ושירותים רבים נוספים. זה אך טבעי שתרצו לדעת שיש לכם חברה של מומחים שתוכלו להתקשר אליה בכל רגע נתון, והיא תשמח להגיע, ערוכה ומוכנה לתפעול הסיטואציה על הצד הטוב ביותר.

כאלה הם אפרגריידטק. חברות רבות מספור, כולל חברות מובילות במשק, כבר הבינו שעדיף לסמוך על המומחים, והן נהנות מכל הביטחון שהחברה מעניקה, בדיוק ברגע האמת. מובן שלכך מתווסף טיפול עשרת אלפים, במידה ויש בכל צורך. אין סיבה לחכות לרגע האחרון, בו המחשב תקול ועומד לו כאבן שאין לה הופכין. אפשר לטפל מבעוד מועד, להיות ערים לכל בעיה, ולמנוע את הקלקול הבא. כן כן. כמה פשוט – ככה חשוב. אם חושבים על כך לרגע, אין אף עסק שיכול לשרוד ללא תחזוקת מחשבים. מדובר בתורך חיוני שכל עסק צריך לתת אליו את הדעת מבעוד מועד. אין לכך תחליף.

תחזוקת מחשבים – יתרונות 

שנים ארוכות של ניסיון הוכיחו לנו שהמחשב, הוא לעיתים כמו בן אדם. כפי שהאדם הוא גוף חי ונושם אשר מפעם לפעם מתגלות בו מחלות או כאבים שונים, כך גם המחשב שלנו. מדי פעם, המחשב צריך רענון. תקלות מחשוב בדרגות חומרה שונות הן עניין שבשגרה ועבור עסק מתפקד, חשוב שיהיה מי שמומחה בטיפול בהן. אין סיבה לפגוע בפעילות של עסק שלם בכל פעם שתופיע תקלה קטנה, במיוחד כאשר אנו מודעים לעובדה שיום יבוא והיא תופיע. לכן, אנו מציעים לכם להיות מוכנים מבעוד מועד, ולהעניק את הטיפול הטוב ביותר למערכות המחשוב שלכם, ביחס אישי ומסור מצוות המקצוענים שלנו.

אנחנו כבר יודעים בדיוק איך זה. לפעמים נדמה שמחשב הוא גוף חי ונושם, ומתוקף היותו כזה, לעתים קרובות מתגלות בו בעיות, בדיוק כפי שבגוף האדם לפעמים יש כאבים שונים. לפעמים, בדיוק כשאנחנו לא מצפים לזה, אנחנו זקוקים לשירותים של תחזוקת מחשבים. פתאום משהו מתקלקל במחשב שמצוות לעובד מסוים. פתאום אין גישה לחומרים הנדרשים.

במקרים קיצוניים, כל העבודה של העובד מושבתת. העובד לא יודע מה לעשות עם עצמו, מפלס התסכול עולה ושום דבר טוב לא יוצא מן הסיטואציה במצב כזה, סביר להניח שהעובד יתחיל בפנייה לקולגות שינסו לעזור. לא תמיד העניין מתאפשר. יתרה מזאת, העזרה מן הקולגות גוזלת מהם זמן יקר שעולה כסף, וחבל. לעתים, במצבים מצערים, אין לעובד בכלל אלטרנטיבה. הלכה למעשה אין לו על מה לעבוד, ויום העבודה היקר שלו נזרק לפח. אז מה עושים? מתכוננים מבעוד מועד לרגע האמת. הרי מובן שהוא יבוא, במוקדם או במאוחר. מתישהו אחד המחשבים יתקלקל, ויהיה צורך לתת לכך את הדעת.

טכנאי מחשבים זמין – מומלץ מאוד

מחוץ לשעות העבודה, יש סיכוי יותר מסביר שיש לכם טכנאי מחשבים הוא ה – go to שלכם. אתם כבר מכירים אותו, או לחילופין קיבלתם עליו המלצות, כך שלא תצטרכו לצאת למסכת חיפושים מאפס. כשמדובר בחייו של עסק, הדבר נכון על אחת כמה וכמה. לא תוכלו להתחיל לבצע ניסוי וטעייה. לא תוכלו לבקש המלצות בדיוק כאשר העסק זקוק למענה כאן ועכשיו.

הדבר נכון במיוחד אם יש לכם ארגון או עסק גדול. ברור כשמש שבמוקדם או במאוחר אחד המחשבים ייתקע. אם ככה, לא תקדימו תרופה למכה? בכל אופן, אל תיתפסו לא מוכנים. עשיתם עסקה גדולה של קניית מחשבים למשרד? המשיכו את הפק"ל עם חברת מחשוב גדולה שתעמוד לצידכם בשעת הצורך.

תחזוקת מחשבים שגרתית

תחזוקת מחשבים היא בעלת חשיבות רבה מאין כמוה, גם לפני הרגע בו אתם זקוקים לתיקון. באמצעות תחזוקת מחשבים ראויה דווקא כשהמחשבים עובדים, אפשר למקסם אותם. כך למשל תוכלו לקבל מענה בכל הקשור לגיבוי של קבצים. תוכלו לקבל שירותים וטיפים בכל הקשור למערכות מידע. כן, דווקא כשהכל עובד וזורם על מי מנוחות חשוב לחשוב על זה. אנשי המחשבים שלנו – אפגריידטק ישמחו לתת את המענה בעיתות מצוקה ובעיתות שלום גם יחד. בסופו של דבר, כאשר מערך המחשוב עובד כהלכה, כל הארגון מרוויח מכך. הכל עובד חלק, כל דקת עבודה של העובד ממוקסמת, וכך גם השקט הנפשי שלכם.

קרא עוד: שירותי ענן לעסקים קטנים