מה זה שרת VPS וירטואלי?

שרת VPS הוא מושג מוכר בקרב שוחרי טכנולוגיה בתקופה האחרונה, אולם לאחרונה הוא החל לחלחל גם לשכבות אחרות, של אנשים שלאו דווקא מגיעים מהעולם הזה, אבל עדיין רוצים ליהנות מכל היתרונות שיש לשרת להציע.

מה זה שרת וירטואלי ומה היתרונות שיש בו?

שרת וירטואלי הוא שרת ייעודי, שרת שלא מאוחסן עם עוד שרתים, אלא שרת VPS – כלומר שרת וירטואלי בודד

אתרים כבדים וחזקים מאוד מעדיפים שטח אחסון פרטי אישי עבורם על מנת שהאתר יעבוד בצורה מהירה יותר.

למען האמת, אם טרם יצא לכם להיתקל במושג שרת VPS (וזה בסדר לחלוטין), נספר שמדובר בשרת מהיר במיוחד, כזה שאפשר לסמוך עליו גם בעיניים עצומות, אשר נעשה כולו במרחב הווירטואלי, בניגוד לשרתים מן העבר שהיו פיזיים, גדולים ומסורבלים.

שרת VPS וירטואלי – שרת ייעודי ואישי של הלקוח

השרת הוא מערכת וירטואלית בפני עצמה שיש בה את כל הפאראמטרים:

  • מערכת הפעלה חיצונית
  • זיכרון
  • מעבד
  • כונן קשיח

כל הפאראמטרים מרכיבים שרת רגיל והם מרכיבים גם את המערכת ההפעלה הוירטואלית שנקראת שרת וירטואלי

היתרונות בשרת vps

מדובר בשרת שהוא כל כולו שלכם, בו אתם יכולים ליהנות כמו שצריך מעצמאות ככל העולה על רוחכם, וגם ממהירות וקלילות בעבור אתרים שעשויים להיות כבדים יחסית. הכל, מיותר לציין, נעשה במרחב הווירטואלי, על כל המשתמע, עניין חיוני במיוחד בימים אלו.

מערכת ההפעלה, הזיכרון ומערכות חשובות נוספות מתמקמות להן על גבי השרת, והכל נעשה בצורה שלא תצריך מכם לבזבז יותר מדיי כסף. נהפוך הוא. מדובר בסביבה חסכונית להפליא, כזאת שתהיה ידידותית לכיס גם בטווח הקצר ולא פחות חשוב מכך, גם בטווח הארוך

כמובן שסוגייה חשובה לא פחות בימינו היא האבטחה, ואכן שרת VPS מאפשר לכם ליהנות מהכלים הכי מתקדמים מבחינה זו, מה שמסייע רבות לשקט הנפשי שלכם.

הכי מתקדמים מבחינה זו, מה שמסייע רבות לשקט הנפשי שלכם.

שרת VPS מנוהל

כמובן שעל מנת ליצור זאת בצורה הכי מקצועית שיש, יש צורך באנשי מקצוע שכבר עשו זאת פעמים רבות בעבר, או בקיצור, Upgrade Tech.

אצלנו בחברה תמצאו לא פחות מ-60 שנות ניסיון מסתכמות בין 25 העובדים שלנו, מה שאומר שאתם המרוויחים הגדולים מכך. אנחנו יודעים בדיוק איך עושים מה, ושום אתגר לא מלחיץ אותנו.

יש לנו לא פחות מ-84 לקוחות, אשר יכולים להעיד את מה שאנחנו אומרים – אנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו עושים, ועסקים רבים כבר קוצרים את הפירות. המהירות של הגלישה נהיית גבוהה מאי פעם, כל הנתונים זמינים ונגישים, הסיכון לתקלות או פריצות מצטמצם כמו שלא היה אף פעם, ואתם? אתם יכולים ליהנות מכל השקט הנפשי שאתם כל כך זקוקים לו.

שרת VPS וירטואלי בענן

אין צורך להיבהל מן המונחים החדשים והצרכים שלא ידעתם שיש לכם. גם אם הטכנולוגיה איננה אינטואיטיבית, הצורך בה הוא ברור. בימים בהם הטכנולוגיה קיימת והענן הופך להיות עניין שבשגרה, אין סיבה שאתם תישארו מאחור, ביחד עם העסק שלכם.

אתם בוודאי רוצים לדעת על מה כולם מדברים, ולהבין שמה שבעבר היה חייב להיות פיזי ומוחשי, כיום יכול להיות במרחב הווירטואלי, ובכך להפוך לטוב ויעיל מאי פעם. אז אם אתם רוצים להקפיץ את העסק שלכם קדימה, זה בדיוק מה שעליכם לעשות.

שרת וירטואלי – מה זה בעצם אומר?

כולנו שמענו בנקודה מסוימת על הענן. אפילו אנשים ללא זיקה טכנולוגית כלל נתקלו במושג הזה. ענן פירושו שאין עוד תלות במוצר פיזי, שכאמור יכול לסבול מפגעי הזמן, להינזק, ללכת לאיבוד או סתם לעשות בעיות. הכל נמצא בחלל הוירטואלי, כל המידע של העסק, כל מה שמאפיין אותו וכל מה שהופך את העבודה שלו ליעילה וחלקה בכל ימות השנה.

שרת וירטואלי נמצא לענן. אתם יכולים להיעזר בשרת הוירטואלי לטובת אחסון, לטובת השארת המידע בצורה נגישה ומוכנה ומזומנה לכל העובדים של החברה, מאובטח, בנוח ובאותה נשימה גם נגיש ונוח לכולם.

שרת וירטואלי

יש שירותי מחשוב שעושים רק אצל המומחים

בין אם ניחנתם באוריינטציה טכנולוגית ובין אם לא, האינטואיציה ותחושת הבטן מכתיבים עניין אחד ספציפי, והוא ללכת רק על הטובים ביותר. כאלה בדיוק הם Upgrade Tech, חברה טכנולוגית שמציעה פתרונות מחשוב באשר הם לעסקים.

לא פחות מ-60 שנות עבודה מצטברות ישנן בין 25 עובדי החברה שלנו, וכל הידע הזה והמומחיות הזאת עומדים לרשותכם אצלנו.

הבנתם שאתם מעוניינים בשירותי שרת וירטואלי? בואו לעשות את זה נכון, בצורה יסודית, מאל"ף ועד ת"ו, אצל המומחים. אחנו נשמח לעזור לכם מהצעד הראשון, בסבלנות ועם כל המומחיות בעולם. לא משנה מה תשאלו אותנו, אנחנו נשמח לספק למענכם את כל המידע שיש, בצורה סבלנית וברורה.

שרת וירטואלי מותאם לסביבה העיסקית שלכם

אנחנו נשמח להתאים חבילה שתפורה למידותיו של המשרד שלכם. מעוניינים בחבילה פשוטה יחסית כיוון שאין לכם צרכים גדולים מדיי? אין בעיה, נשמח למצוא לכם כזאת. מעוניינים בשרת וירטואלי קצת יותר מורכב מזה, כי אלה הם הצרכים של החברה שלכם? גם כאן, אין בעיה.

גם אם לא ידעתם דבר על עולם ה-IT , אנחנו נשמח להיות השער שלכם לעולם הזה, להכיר לכם את הכל ולמצוא חבילה שתכניס אתכם לעניינים בדיוק כמו שרציתם.

פתרונות מחשוב לעסקים ממש לא צריך להיות מורכב מדיי. אנחנו ניקח אתכם יד ביד ונלווה אתכם עד שתרגישו שנמצא הפתרון המושלם שמתאים בדיוק לכם ולארגון אליו אתם משתייכים.

קרא עוד: איך לבחור שרת וירטואלי