שירות ענן מנוהל הוא שירות שמעניק לכם את האפשרות לשחזר מידע שאבד לכם.

במקרים של מחיקה של מידע מהמחשב בטעות, הפסקת חשמל, או קריסת שרתים שפוגעת במידע ערוך, שמור וחשוב במחשב, שירות ענן מנוהל הוא הבטחון שלכם – החומר האבוד לא באמת הלך לאיבוד.

לסיכום, שירות ענן מנוהל משחזר את החומר האבוד תוך מספר שניות, ללא המתנה מיותרת.

ניהול, פיקוח, בדיקה וביקורת תמידית במשך כל שעות הימממה של המידע שלכם למנוע נסיונות התקפה ממקורות זדוניים ולכן שירות ענן מנוהל הוא למעשה שומר הראש הוירטואלי שלכם שמלווה אותכם בכל רגע ורגע.

שירותי ענן מנוהל

שירות ענן מנוהל לבעלי עסקים קטנים

חברות קטנות עד בינוניות עדיין לא יכולות או צריכות להקים מערך IT גדול, שבו יעבדו אנשי מחשוב שיחזיקו ויתמכו במערכת המחשוב של החברה.

לחברות מסוג זה, שירות ענן מנוהל הוא פתרון אידיאלי, אשר מאפשר לבעלי החברות לנהל מערכת מחשוב מתקדמת שמפקחת על מערכות המחשוב של כל החברה.

לא תרצו להסתפק בקבצים שיושבים על אחד הכוננים במחשב של כל עובד ולקוות לטוב. בעידן הטכנולוגי הנוכחי, עם טכנולוגיות שמתפתחות להן חדשות לבקרים, אין סיבה להישאר מאחור.

אז אם הבנתם שזה הזמן לעבור לשירות ענן מנוהל, אתם יכולים להיות רגועים ולהנות מכל השקט הנפשי שאתם צריכים. הגעתם למקום הנכון.

מקבץ יתרונות בשירות מחשוב מנוהל

  • אין צורך להכשיר ולהעסיק צוות it – חסכון כספי
  • אבטחה, ביקורת והגנה על מערכות המחשוב של החברה בצורה אינטנסיבית ומתקדמת
  • תחזוקה, ניהול ואופטימיזציה במשך כל שעות היממה
  • שירות ענן מנוהל מתנהל על גבי הענן בניגוד לשירות ענן לא מנוהל שמתקיים נשמר על גבי קשיחה שהיא עם הזמן יותר חשופה ופגיעה לפורצים וירטואלים. כמות המידע שאפשר לאחסן במדיה שיחה מוגבלת לעומת מדיה אשר מנוהלת בענן.

מודל צריכת שירות ענן מנוהל בהתאם לביקוש של הלקוח

זו התבנית האידיאלית על מנת לא לבזבז כספים ןלשם על מה שהוצאתם ובהתאם לשימוש שלכם במדוייק ולא יותר. זו הדרך של הלקוח יכול לשלו בהצואות שלו הוא נמנע משלם על שירותים שהוא לא מתשתמש בהם. c בשירות ענן מנוהל הלקוח משם רק על מה שהוא השתמש ומצליח לחסוך בהוצאות

השימוש שמחשוב ובאחסון מחושב על לדקות ולכן בדקה שלא השתמשתם בציוד אתם לא תחוייבו.

שליטה בהוצאות על ידי כיבוי והדלקה של שירותים בהתאם לזמן שהשתמשם בהם

שירות ענן מנוהל upg

שירותי ענן היברידי מותאם לסביבת IT קיימת

אנחנו נשמור על המבנה של תשתית המחשוב שלך ונתאים את עצמנו לסביבת המחשוב של העסק שלך ונעשה את זאת האמצעות אמצעי תקשורת מתקדמים VPN מאובטח

אנחנו נספק לכם פתרון ענן שישתלב בהרמוניה עם המערכת המחשוב שלך

שירותי ענן מנוהל בניגוד לשירות ענן לא מנוהל

השירות המנוהל למעשה מבצע פיקוח, ניטור וניהול מתמיד של המידע בלי הפסקה, כל שעות היממה.

בענן יש אפשרות לשמור כמויות עצומות של מידע בהשוואה לשירות ענן רגיל, שמוגבל מכיוון שהוא מאוחסן על מדיה מוצקה ומוחשית כמו דיסקים למשל.

המידע בענן מנוהל מגובה כל הזמן לא כמו בענן רגיל, שיש צורך לגבות כל הזמן

שירותי ענן מנוהל מאפשר חסכון כספי גדול אין צורך לרכוש דיסקים או כל סוג מדיה יקרה

אם אתם מחפשים ספק עבור שירותי ענן חיצוניים אנחנו מעניקים זמינות מלאה גם לאתרים מרובים, ביכולתינו לשחזר נתונים ברמה של התשתית שלכם

כדי לזרז ולהגביר את הזמינות של שירותי המחשוב שלכם, מערכת המחשוב שלכם חייבת לפעול על יותר מאתר פיסי אחד