הנזק למחשב, פנים רבות לו. ישנם גורמים שונים ורבים אשר עלולים לפגוע במערכות המחשוב של כל אחד מאיתנו, חלקם נפוצים פחות וחלקם מגיעים כמעט לכולנו, אפילו מבלי שנהיה מודעים לכך.

מערכות האנטי וירוס המתקדמות של UpgradeTech יבטיחו לכם הגנה מיטבית על מערכות המחשוב שלכם, בקלות ובראש שקט.

ובכן, לפני כל התקנת מערכת אנטי וירוס אל מול המזיקים במחשב שלנו, נרצה להכיר אותם היטב, להבין מי הם וכיצד הם פועלים:

  • ווירוסים – וירוס הוא קוד מחשב זדוני, אשר מסוגל לשכפל את עצמו באמצעות פגיעה בתוכנות מחשב אחרות. תוכנות המחשב שהשתנו על ידי הווירוס נקראות "תוכנות נגועות" ולמעשה, קוד התוכנה השתנה והיא תפעל באופן שונה ובלתי צפוי, שעלול לפגוע במחשב ובעבודה איתו.
  • רוגלות (Spyware) – תוכנות רוגלות הינן תוכנות אשר מצליחות "לחדור" אל המחשב שלנו, לרוב מבלי שנהיה מודעים לכך. התוכנות מגיעות אל המחשב בדרכים רבות, למשל, לחיצה שלנו על קישור, פתיחת קבצים בהודעת אימייל, ביקור באתרים מסויימים וברוב המקרים, תוכנות הרוגלות מתקינות את עצמן על המחשב שלנו לצד תוכנה אחרת שהורדנו.
    מטרתן של תוכנות הרוגלות, כשמן כן היא – לרגל אחרינו. התוכנות אוספות עלינו מידע אישי ורגיש כמו פרטים אישיים, היסטוריית גלישה, סיסמאות לאתרים, פרטי חשבון בנק וכרטיס האשראי וכולי.
    ברוב המקרים, הרוגלות פוגעת בפעילות המחשב וביצועיו, אך לעיתים עלולות להיות לה השלכות הרסניות.
  • דואר זבל (Spam) – דואר זבל מהווה בעיקר מטרד הפוגע בביצועי המחשב ובנו המשתמשים, אך לרוב אינו בעל השפעות קיצוניות. מדובר בהודעות כאלה ואחרות אשר נשלחות אלינו מבלי שהסכמנו לכך, אשר מבזבזות זמן, זיכרון מחשב ועלולות לחשוף אותנו לתכנים פוגעניים. דואר הזבל יכול להגיע אל המחשב בכמה דרכים – כהודעת אימייל, צ'אט או פרסומות שונות.

מערכות אנטי וירוס – הפתרון האולטימטיבי

ההשלכות של הידבקות המחשב בווירוס או תוכנת רוגלות הן רחבות היקף והרסניות, החל מהאטת מהירות האינטרנט ואף חסימת הגישה אליו, הפצת הודעות ודואר זבל בשמכם, ללא אישורכם או ידיעתכם, ועד קריסת מערכת המחשוב כולה.

בנוסף, גישה חופשית ומאפשרת לאינטרנט עלולה לפגוע אף היא בכם ובעסק. ברגע שלעובדים מתאפשרת גישה כזו, פריון העבודה יורד.

מערכות אנטי וירוס פועלות בצורה בה מתבצעת סריקה של המחשב ברקע לאורך כל הזמן. בנוסף, כל קובץ, אתר או קישור שאליו אתם נכנסים, המערכת סורקת ומאתרת מזיקים עוד לפני שהספיקו לפגוע.

תוכנות אנטי וירוס של UpgradeTech

חברתנו מספקת פתרון מלא להגנה מקיפה על מערכות המחשוב שלכם. אנו נטמיע בעסק שלכם מערכות אנטי וירוס, אנטי ספאם וסינון אתרים מהמתקדמות בעולם, בעלות דגש על ניטור פרואקטיבי אשר אוסף מידע על המתרחש במחשב שלכם ללא הרף.

עם UpgradeTech – המחשב מהיר, המידע מוגן, הראש השקט.