גיבוי בענן: גיבוי מלא ובטוח של המידע שלך

גיבוי בענן מאחסן ומגבה את כל קבצי המידע של העסק שלך במקום אחד והוא בענן כמובן. גיבוי ענן משמעו שכל כל האינפורמציה והקבצים אינם נמצאים על כונן פיזי. זהו למעשה מקום אחד שמרכז את כל המידע החיוני גם בעבורכם וגם בעבור העובדים שלכם.

הענן הוא המקור האידיאלי לשמור בו מידע מכיוון שהוא מאפשר גיבוי מידע אמין ובטוח יותר מכל אמצעי אחר לאחסון מידע כמו שרתים חיצוניים. הענן נמצא בתוך שרת פיסי אשר ממקום בחוות השרתים שאליה משתייך העסק שלכם. יש לכם גישה תמידית וזמינה לקבצים שלכם במאוחסנים בענן והענן שומר לכם על הקבצים בצורה המיטבית. גיבוי בענן

 

גיבוי בענן –  מגוון יתרונות

  • עוזר לכם לחסוך בעלויות – עקב המחיר הנמוך – גיבוי של כמות עצומה של מידע במחיר משתלם
  • כמות איחסון בלתי מוגבלת – בענן אין אף פעם מחסור באחסון מאחר שזה לא מוגבל פיסית, יש לכם גדלי אחסון בענן שאתם רוכשים מראש ותמיד אתם יכולים להגדיל על ידי שינוי הגדרות האחסון שלכם
  • המידע בענן שמור מפני פריצות בצורה הטובה ביותר – המידע שמור ולכן רמת אבטחת המידע שלכם היא ברמה הגובהה ביותר

באמצעות אבטחה בכניסה שמונעת מזרים להיכנס בדרך מוקפדת והירה להפליא, תוכלו להתחבר אל לענן, וממש לא יהיה עליכם להגיע פיזית לשום מקום. הכל, כאמור, במרחב הוירטואלי.

כל הזמן הזה, הענן שומר על הקבצים שלכם מכל משמר ומאפשר לכם את כל הביטחון שאתם זקוקים לו כעסק.

בטחון והגנה מפני פריצות והאקרים

אם עד כה פחדתם מפני פריצות של המתחרים שלכם או גורמים עוינים, יהיו אשר יהיו (ואף פעם לא חסרים כאלה), או אפילו פחדתם מתקלות, בלאי וטעויות אנוש, עכשיו כל זה יהיה מאחוריכם.

השימוש בחוות שרתים חיצונית מוכיחה את עצמו בכל פעם מחדש. התנאים הם הכי סטריליים שיש, והימים בהם הסתמכתם על כוננים שונים, שליחת קבצים לעצמכם במייל ופתרונות קצרי טווח שכאלה – הינם כעת נחלת ההיסטוריה.

התאמה לצרכי המחשוב של העסק

כפי שאתם ודאי משערים, לכל ארגון יש את הצרכים שלו. למשרד עורכי דין המונה 3 אנשים לא יהיו אתם אותם הצרכים כמו חברת היי טק ובה 200 עובדים.

המחיר יהיה שונה, הצרכים, המשקל, ועוד נתונים רבים אחרים יהיו שונים.

בכל מקרה, אנחנו באפגריידטק עובדים עם מיטב המומחים לדבר, אשר בעבורם שירותי ענן ובפרט גיבוי בענן הם הסיבה שהם קמים בבוקר.

אנחנו נשמח להתאים למידותיכם את השירות המושלם, להסביר לכם הכל, לנמק, וכמובן לתת לכם להרגיש בכל העת שאתם בידיים הכי טובות שיש.

יש סיכוי יותר מסביר שכבר שמעתם את המושג "גיבוי בענן", גם אם אתם לא אנשי IT ,ואפילו אם לארגון שלכם אין נשמה דיגיטלית – טכנולוגית פר אקסלנס (למשל, משרדי פרסום, עורכי דין או רואי חשבון).

גם אם לא ברור לכם במלוא מובן המילה מה זה אומר, סביר להניח שאתם ערים לחשיבות. אם אתם מתלבטים אם ללכת על זה או לא, הרשו לנו לעשות לכם סדר.

גיבוי ענן לעסקים: מתחילים מבראשית

גם אם אתם לא אנשי IT בנשמה ואין לכם אוריינטציה טכנולוגית באפן ספציפי, סביר להניח שהדבר הבא כבר קרה לכם: איבדתם חומר יקר של העסק בשוגג, והיה עליכם להתמודד עם ההשלכות.

מן הסתם, גיליתם בדרך הקשה שמדובר בעניין מעצבן להפליא במקרה הטוב, או כזה שמזיק לשגרה הארגונית במקרה הרע. שעות של עבודה ומשאבים הולכים לפח, וחבל.

הענן פירושו מעין סביבה שאינה פיזית אלא מרחפת לה סביבנו, ובה אפשר לעשות שימוש בטכנולוגיות רבות. למעשה, עסקים רבים כבר החלו לעשות שימוש בטכנולוגיה.

חברה של שירותי מחשוב אשר מבינה עניין וכבר אימצה לחיקה את טכנולוגיית הענן, תשמח לעזור לכם ולעשות סדר בבלגן.

סביר להניח שהבנתם כבר שיש לכם צורך במקור אחסון שיהיה אמין, ולא פחות חשוב מכך, שיהיה מושתת על שירותיה של חברה אמינה שמבינה את הצרכים שלכם. כזאת היא UPGRADE TECH.

גיבוי מלא של תשתית המחשבים

נכון, לא לכולם זה בא באופן טבעי, ורבים מודים שיש להם בעיה להבין את המושג "גיבוי בענן" במלוא מובן המילה, אבל על דבר אחד אין עוררין – יש לו חשיבות רבה ברמה הארגונית.

אם אתם או הקולגות שלכם ביליתם שעות על גבי שעות בעבודה על מסמך, מצגת או כל חומר אחר, ודאי שתרצו לשמור עליהם מכל משמר. לבדוק שהם מגובים, אפילו ברמה היום יומית.

תוכנת גיבוי יכולה לעשות זאת בעבורכם, אפילו מבלי שתצטרכו לרכוש מחשבים או חומרה מיוחדת. תשתית המחשבים האמינה של החברה המספקת שירותי ענן כבר תדאג לכול.

יתרה מזאת, ודאי תסכימו איתנו, בתור ארגון, שאבטחת מידע הינה אישיו בעל משמעות רבה. אם יש לכם מתחרים שנושפים בעורפיכם, לכו תדעו מה הם מסוגלים לעשות כדי להשיג אתכם.

ברור שתרצו להימנע מזה, ולאבטח את העבודות שלכם מכל משמר.

גיבוי בענן לעסקים: מה עוד חשוב לכם לדעת?

גיבוי אמנם נשמע כמו עניין משמעותי ואופי אף מורכב, אבל למעשה מדובר בעניין אינטואיטיבי להפליא. אפילו שמירה של מסמך Word היא סוג של גיבוי.

כמובן שבמקרה זה מדובר בגיבוי בקנה מידה גדול הרבה יותר, המכסה הרבה יותר חומר, אמין יותר ומסיבי יותר, כיאה לצרכיו של ארגון גדול ששווה כסף רב.

הרשו לנו לדאוג לכם לגיבוי הזה ולכל היתרונות שהוא יעניק לעסק שלכם. החל מההתחברות לשירותי ענן ועד השירותים הנוספים – תנו לנו לעזור לכ

קרא עוד – גיבוי בענן – מיתוסים