תקופת הקורונה הביאה אותנו למצב שבו כל אחד מוכרח לחשוב מחוץ לקופסא. לא מעט בעלי עסקים הגיעו למסקנה כי עבודה מהבית בתקופה הזאת היא הכרחית, כל זאת על מנת לשמור על בריאות העובדים. אך בו בזמן לצד שמירה על בריאות העובדים, חשוב מאוד להביא אותם למצב שבו הם יצליחו לעבוד מהבית בצורה יעילה ואפקטיבית – ברוב המקרים גיבוי בענן הוא הפתרון האפקטיבי ביותר.

עבודה עם תוכנות אופיס מהבית

אחת מהחבילות היעילות ביותר היא חבילה המציעה לעובדים לעבוד על תוכנות Office מהבית דרך הענן. כך העובדים יוכלו להמשיך את שגרת העבודה הרגילה, ובו בזמן לא יצטרכו לרכוש תוכנות יקרות – דבר שעלול להביא להתנגדות כמובן. העבודה עם Office בענן תהיה יעילה כמו עבודה במשרד.

עבודה שוטפת עם המחשב הנייד

עוד חבילה שהפכה להיות מאוד פופולארית היא חבילה שמציעה לעובדים לבצע את כל העבודות גם מרחוק. כלומר הם יצליחו לבצע מהמחשב הנייד שלהם את כל העבודות ואת כל המשימות שהם היו מבצעים מהמשרד. פתאום העבודה מהבית כבר לא נראית כמו משהו שעלול לפגוע בפעילות העסקית.

תיתנו לעובדים שלכם את הטוב ביותר

גיבוי בענן נועד על מנת שתוכלו להבטיח לעובדים שלכם את הטוב ביותר, בטח כאשר מדובר על תקופה כל כך שונה וכל כך מאתגרת. קחו בחשבון כי גם העובדים רוצים להרגיש סוג של ביטחון, ובעזרת האפשרויות הללו תוכלו לשמור על שגרת עבודה רציפה – שגרת עבודה שתהיה טובה גם לכם וגם לעובדים.

גיבוי בענן יהיה רלוונטי גם ביום שאחרי

ברור לכולנו כי יגיע יום שבו הקורונה תהיה מאחורינו, אך הגיבוי בענן נועד על מנת להישאר. הסיבה לכך היא שבעוד כמה שנים עבודה מהבית תהיה הרבה יותר רלוונטית מאשר עבודה מהמשרד. אתם תוכלו להכין את התשתית הטובה, כך שהעתיד של העסק יהיה הרבה יותר מבטיח.