כמה מסמכים חשובים נמצאים במחשב האישי שלכם? ככל הנראה שהתשובה לשאלה היא שלא מעט. לכן בכדי שתוכלו לדעת שאתם לא עושים טעות, מוטב כי כל המסמכים החשובים יהיו מגובים.

בטח כאשר מדובר על מסמכים שחשובים לעסק שלכם, מסמכים שאם הם ילכו לאיבוד – אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב שהייתם מעדיפים להימנע ממנו. אז למה כדאי לבצע דווקא גיבוי בענן?

תחזוקה מינימאלית מהצד שלכם  

אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של גיבוי בענן הוא שאתם לא תצטרכו להתעסק איתו. אין צורך שתתפעלו את השרתים או שתצטרכו לדאוג לשדרג אותם.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את המסלול שמתאים לכם, ומכאן כל מה שנותר לכם זה רק לעלות את כל המסמכים החשובים.

ניתן לגשת לגיבוי בכל מקום ובכל זמן

בעידן שבו הטכנולוגיה נמצאת בכל כיוון, אתם לא באמת צריכים לשבור את הראש כאשר תרצו לגשת לגיבוי.

גיבוי בענן יאפשר לכם לגשת אליו בכל מקום ובכל זמן, אפילו אם אתם לא נמצאים במשרד. זה הופך את הפרוצדורה להיות הרבה יותר קלה ופשוטה עבורכם.

תוכלו להתאים את החבילה לצרכים שלכם

לכל עסק יש את הצרכים שלו, יש כאלה שצריכים גיבוי גדול ומאסיבי ויש עסקים שצריכים גיבוי מינימאלי.

היתרון הוא שאתם יכולים לבחור את החבילה שהכי מתאימה לכם, כך גם תוכלו לחסוך בהוצאות בצורה משמעותית. תוכלו להקטין או להגדיל את החבילה על פי הצרכים ועל פי ההתקדמות העסקית.

אין התחייבות – תוכלו להפסיק מתי שבא לכם

כאשר אתם רוכשים גיבוי בענן, אתם לא תהיו מוגבלים בשום צורה שהיא. אתם תוכלו להפסיק את ההתקשרות או לעבור לחברה אחרת בכל רגע נתון. בתור לקוחות שהכוח נמצא בידיים שלהם, אתם בוודאי מבינים כי כל חברה תעשה כל מאמץ על מנת שתבחרו בה לעומת כל שאר החברות האחרות.